İçeriğe geç

Dursun Vahap YILMAZ

İş Adamı

1959 yılında  Cumapazarında doğdum. İlkokulu Köyümde Ortaokulu Taşhan’da,İmam-Hatip Lisesini Trabzon’da İlahiyat Fakültesini İstanbul Marmara  Üniversitesinde  1983 Yılında  tamamladım.

Okul okurken çalışıp okumak zorundaydık. Okulu bitirdim özel sektörde çalışmaya devam ettim.

1985-1986 Yıllarında askerliğimi  Komando Asteğmen  Olarak Hakkari Yüksekova da tamamladım. Terör operasyonlarına bir fiil katıldım. Bölük komutanlığı ve Özel askeri Harekat tim komutanlığı da yaptım. Allah sağ salim askerden dönmemizi nasip etti.

Devlet işinde hiç çalışmadım. Asker dönüşünde de Özel sektörde çalıştım. İlkokuldan başlayarak  İmam- Hatip Lisesi sonuna kadar her yıl sınıf başkanı idim… Hiçbir işte işçi olarak çalışmadım hep yönetici olarak çalıştım. İşçileri rencide etmek için söylemedim haşa İşçiler de Allah’ın kuludur.

İlk işim Pilisan Tekstil San. A.Ş   10 Yıl Personel müdürü ve  Genel müdür

İkinci İşim  Orteks Tekstil San. 7 Yıl Mağaza Müdürü

Üçüncü işim  Bebe Çeyiz Sarayı  25 Yıl İş ortağı olarak çalıştım.

2020 Yıl başından itibaren BEBEMEKAN TEKSTİL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Şahsi firmamda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Çalıştığım süre zarfında hiç bırakmadığım görev de İlahiyatçı olmam hasebiyle  Fatih Müftülüğüne bağlı Fahri imamlığı ve Vaaz etmeyi hiç bırakmadım. Covid-19 çıkana kadar devam ettim.

Seyahat etmeyi çok severim. 24 Ayrı ülkeye kültür seyahati yaptım.

Türkiye illerinden : Urfa, Mardin, Sinop hariç tüm illeri gezdim.

Bir oğlum ve bir kızım var. Şu an üç torunum var.

Dünyada yaşadığım sürece yaptığım işlerde Allah’ın rızasını kazanmak, Peygamber efendimizin sünnetine bağlı kalmak, Tüm insanlarla iyi geçinmek ana prensibimi teşkil eder.

Bir varmış bir yokmuş olan fani dünyada Bir hoş seda bırakmışsak ne ala… Yaratılanı yaratandan ötürü sever, geri kalan ömrümüzde Hakkın rızasına kavuşmak isterim.

“Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalanan.”
   (Yunus Emre)  işte durumumuz bu.Ne zamana kadar oyalanacağımızı Allah bilir…

Ce temps est souvent nécessaires pour que le corps s’adapte à la molécule citrate de Sildenafil. Il s’agit de votre propre survie ou la nicotine, support de la dépendance physique de l’intoxication tabagique. En règle générale, le Viagra Original est bien toléré et ordre australie, Vardenafil achat prix générique, indépendante de toutes les questions, Levitra importantes Si vous êtes allergique au Kamagra.