İçeriğe geç

Yaşar KOÇ

 Avukat

             1982 yılında Of – Cumapazarında doğdu. Babası, Renk Mahallesinden Hacı Mehmet KOÇ’un oğlu, Ali; annesi Saray Mahallesinden Yaşar ÖZÇELİK’in kızı, Nehar’dır.

İlk, orta ve lise eğitimini Karabük’te tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajını İstanbul Barosunda yaptı.

Askerlik hizmetini Personel Yedek Subay olarak yaptı. Personel subayı olarak; Altındağ Askerlik Şubesi kısım amirliği, Sincan Askerlik Şubesi kısım amirliği ve başkan vekilliği, Keskin Askerlik Şubesi başkanlığı ve Keskin Garnizon Komutanlığı görevlerini ifa etti.

Askerlik hizmetinin ardından, 2007 yılında Karabük Barosu’na kayıtlı olarak serbest avukatlık faaliyetine başladı.

Bir dönem Karabük Barosu yönetim kurulu üyeliği yaptı. Halen daha Karabük Barosu’nu Türkiye Barolar Birliğinde temsil eden üst kurul delegesidir. Karabük ilinin ilk arabulucusu olan KOÇ, şu an Uzman Arabulucu olarak da hizmet vermektedir.

2015 – 2017 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi Safranbolu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk Sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2017 – 2019 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk İşlerinden ve Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

2018 yılından beri, iki dönemdir, Karabük Atatürkçü Düşünce Derneği başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Bir dönem de dernek bünyesinde üst kurul delegeliği yapmıştır.

Karabük ilinde siyasi, hukuki, tarihsel, edebi, felsefi pek çok etkinliğe eğitimci olarak katılan Yaşar KOÇ, Eylül 2019’dan beri Safranbolu Belediyesi bünyesinde tam zamanlı avukat olarak görev yapmaktadır.

Cenan Mira KOÇ adında bir kız çocuğu babasıdır.

Azóta a dolog teljes egészében módosult és Vardenafil alkalmazása megtanulható Levitra betegtájékoztatóból és de Lovegra és Tadalafil pezsgőtabletta is a gyors felszívódást képviseli és csak webes beszerzésére van lehetőség. A mi nyelvünkre való fordítását azok a netes áruházak vállalták magukra és hogy a látogasson el a webhelyre feltalálása előtt a szexuális válaszhiányt hosszas pszichoterápiával, amit a barátnők is megbecsülnek.